NaslovnaForumRegistruj seTražiLista članovaPravilnikVideo pomoć Pristupi
Vazno: Za pristup kompletnom sadržaju našeg foruma, neophodna je registracija ili ukoliko već imate nalog, morate biti prijavljeni!

Razvod,i sta je sa tom decom?

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Pogledaj prethodnu temu
Pogledaj sledeću temu

Razvod,i sta je sa tom decom?
Autor Poruka
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pol: ?
Pridružio: 22 Jan 2007
Teme: 28
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 6:53 pm Odgovoriti sa citatom

sta mislite o tome?
pricam iz zenskog ugla!
da li se zene plase razvoda i kako se odluciti na takav korak?ja verujem da se zene plase iz vise razloga:nesigurnost,samoca,sta sa decom pa se tu javi ekonomska nesigurnost itd

kako resiti nesrecan brak ako ne tako a produkt tog braka su recimo dva deteta???

da li je u srbiji sve vise nesrecnih,vestacki odrzavanih, brakova?

dete je svakako na gubitku bilo odgajano u nesrecnom braku ili odgajano uz jednog roditelja...

koliko snage treba za takav potez,koliko hrabrosti zaista tesko je doneti takvu odluku!nemogu to da zamislim em nisam zensko em nisam u toj situaciji!

i kako se odlucuje kod koga ce dete/deca da ostane/u,gde je tu moral i savest ako ni jedna strana nije za kompromis?

Dodaj post u Technorati Favorites
Dodaj post u Delicious Bookmarks
Dodaj post u Google Bookmarks
Dodaj post u Yahoo Bookmarks
Prevedi post/Translate this post
Podeli post sa prijateljima na Digg.com
Podeli post sa prijateljima na StumbleUpon
Podeli post sa prijateljima na MySpace
Podeli post sa prijateljima mejlom
Podeli post sa prijateljima na Fejsbuku
ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
Jassa
Starosedelac
Starosedelac

Pol: Zenski
Pridružio: 24 Apr 2007
Teme: 85
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 7:50 pm Odgovoriti sa citatom

maximus28 ::
sta mislite o tome?
pricam iz zenskog ugla!
da li se zene plase razvoda i kako se odluciti na takav korak?ja verujem da se zene plase iz vise razloga:nesigurnost,samoca,sta sa decom pa se tu javi ekonomska nesigurnost itd

Neformulisano pitanje na mnogo načina. Zavisi, ko je taj razvod podstaknuo?

kako resiti nesrecan brak ako ne tako a produkt tog braka su recimo dva deteta???

Veoma prosto. Razvodom. Zato razvod i postoji, zar ne? Onda kada više ne pomažu ni saveti, ni zajednički trud da se brak održi, a pogotovo ako ljubav prestane... Tu je kraj. I mislim da nema potrebe kopati i porivati dublje od kraja...

da li je u srbiji sve vise nesrecnih,vestacki odrzavanih, brakova?

Čini mi se da jeste. Jer sve više priča svodi na materijanu satisfakciju žena... Ili, što reče jedan poznati pisac na tv-u pre neki dan, "... i tako, stvori se neka veštačka slika ljubavi na nekom nesrećnom letovanju, posle toga dolazi dete i bračne obaveze..." Ili materijalno, ili nezrelo... Ja ih sve više primećujem...

dete je svakako na gubitku bilo odgajano u nesrecnom braku ili odgajano uz jednog roditelja...

Tačno. Ali dete je više na gubitku odgajano u svađi, nemiru i nenormalnoj atmosferi. Znači, tu treba opet izabrati manje zlo, a to je opet razvod...

koliko snage treba za takav potez,koliko hrabrosti zaista tesko je doneti takvu odluku!nemogu to da zamislim em nisam zensko em nisam u toj situaciji!

Sasvim je normalno da kažeš da to ne možeš shvatiti, jer nisi u takvoj situaciji. Veruj mi, nije teško... Nije ni malo... Teško je kad znaš da se kući vraćaš psihotičnoj budali koja će te opet danas, kao i juče maltretirati na razne načine... psihološke, fizičke... ponižavati te, mučiti, crpeti iz tebe svaki onaj maleni komadić snage, i sve to u cilju "deteta"... Znam, jer je moj muž bio u braku sa lujkom... I sasvim je normalno, da će mnogi koji ovo čitaju pomisliti da sam ljubomorna ili pristrasna, ali ko mi ne bude verovao, zamoliću ga da se učlani na ovaj forum ispriča deo svoje tužne priče... Inače, njemu je zapao jedan od onih jadnih brakova iz citata pisca koji sam gore navela.
Dakle - nije ni malo teško kada te partner natera da dotakneš dno, pa posle toga da još amlo zamočiš glavu unutra, i po mogućstvu, napuniš usta blatom - za svaki slučaj...

i kako se odlucuje kod koga ce dete/deca da ostane/u,gde je tu moral i savest ako ni jedna strana nije za kompromis?

Ako nijedna strana nije za kompromis, onda prste umeša sud, socijalno, ili neki drugi posrednik. Mada, ne mogu se naći baš dve totalne budale u toj situaciji.. uvek jedna strana mora da popusti, ona koja ima više morala i osećaja za svoje dete...

Posebna mi je čast, ja vas u to uveravam, izuzetno sam počašćen što sam umeo kao ja, a nisam kao drugi umeo. Smile M.Antić
Čuvam se promene - putem promene, ali u džepu nosim snove sve... i samo ja znam domete.
maximus28
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Teme: 28
Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 8:00 pm Odgovoriti sa citatom

izgleda da sam se zeznuo,nesto slicno je vec radjeno!

nisam lepo postavio prvu poruku-uvod u temu zato sto sam samo iskopirao sa drugog mesta ovde preko reda...

uglavnom glavni deo teme je STRAH od razvoda ili ostavljanje partnera!
malo da pojasnim!deca se provlace kroz temu kao ne zaobilazni deo..
hvala na odgovoru jaso !

ZBOGOM MAESTRO!
VECNA TI SLAVA...
klarab
Dezurna pricalica
Dezurna pricalica

Pol: Zenski
Teme: 23
Zemlja:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 8:42 pm Odgovoriti sa citatom

Bolje dobar razvod nego los brak.
Ne bih rekla da se samo zene plase razvoda,mislim da isti strah muci i muskarce.Generalno,mi se cini kao da se svi boje samoce tj.*Kako dalje sam,tj.sta posle braka?
Jako mi je glupo da neko ostane u braku samo zbog dece.Mislim da takva odluka samo moze da steti,nikako da koristi.Zasto bi dete moralo da gleda roditelje koji se ne podnose.

Cini mi se da u Srbiji posle braka,najvise izgubi zena.{zbog nacina razmisljanja nasih ljudi}

volim Kit Kat
Mile jna
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Maj 2007
Teme: 16

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 8:48 pm Odgovoriti sa citatom

....

Poslednji put izmenio korisnik Mile jna dana Pon Jun 18, 2007 8:50 pm; Izmenjeno ukupno 1 puta. (0 procenata izmenjeno)

Throw your set in the air. CH
Mile jna
Udaljen sa foruma!
Udaljen sa foruma!

Pridružio: 22 Maj 2007
Teme: 16

Zemlja:

Poruka Upisano: Pon Jun 18, 2007 8:49 pm Odgovoriti sa citatom

u svakom braku postoji sigurno puno svadja i neslaganja
treba se potruditi malo vise da se to prevazidje
onda ako ne ide
konec filma
(bez licnog iskustva)

Throw your set in the air. CH
Prikaži poruke iz poslednjih:    

Odgovori na poruku    Natasa-Miljkovic.com - forum » Društvo Sva vremena su (GMT +2:00) Beograd, Kaliningrad, South Africa
Strana 1 od 1

Skoči na: 
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Srodne teme
Naziv teme  Autor   Poslednja poruka 
Šta treba da zna budući prvak Eric Cantona Uto Apr 27, 2010 11:38 am  Pogledaj zadnje poruke
zasto se vide kamermani u toku emisije ?!? siroma' Sre Jun 04, 2008 9:52 pm  Pogledaj zadnje poruke
da li treba verovati novinarima... Borsky Čet Nov 08, 2007 9:37 pm  Pogledaj zadnje poruke
da li nam treba vojska u XXI veku revolucijakojatece Ned Avg 05, 2007 11:13 am  Pogledaj zadnje poruke
Da li Srbiji treba novi Dositej Obradovic? hm Ned Jun 10, 2007 10:40 pm  Pogledaj zadnje poruke

Stavovi koje izražavaju članovi foruma u svojim porukama su njihovi lični stavovi i ne predstavljaju zvanične stavove uredništva emisije "Ključ" i Nataše Miljković.
Svaki korisnik snosi punu moralnu i materijalnu odgovornost za sve poruke koje na forumu napiše. Urednici foruma odriču se odgovornosti za sadržaj tih poruka.

NaslovnaBiografijaForumBlogGalerijaIntervjuiKontaktArhiva emisijaDownloadLink to us!Natasa-Miljkovic.com - RSS za temu
Forum je baziran na phpBB 2.x software-u. Originalni dizajn napravio je Vjacheslav Trushkin. Forum održava ekipa foruma. Pravila ponašanja možete naći ovde!